» » دشمنی دشمنان با ولایت از صدر اسلام تا کنون/پیروزی ما در قبال حمایت از رهبری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گلستان ، ججت الاسلام و المسلمین سهرابی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان صبح امروزدر سالروز حماسه 9 دی در جمع مردم ولایت مدار شهرستان  گالیکش گفت : امروز رهبریت به دست کسی است که راه خداوند و پیامبر خداوند را ادامه می دهد و بعنوان ولی فقیه در جامعه است .
 
وی تصریح کرد: اگر می بینید که امروز دشمن رهبری و ولایت فقیه را نشانه گرفته است به خاطر این است که می داند پیروزی من و شما در این است که حمایت رهبری را داشته باشیم و ولایت فقیه عامل پیروزی ملت ایران است .

وی ابراز داشت : خداوند در طول تاریخ پیامبرانی را برگزید تا نقش هدایتگری داشته باشند و انسانها را از راه غلط به راه صحیح دعوت نمایند چرا که همه انسان ها نیازمند هدایتندو ودشمنی  دشمنان نیز با آنان از صدر اسلام تاکنون وجود داشته است.

سهرابی در ادامه راه درست را حرکت در مسیر پیامیر و امامان و رهبران اسلامی دانست و بیان نمود : اگر می خواهید سربلند باشید و توفیقات دنیوی و اخروی به سوی شما بیاید در مسیر پیامبر خدا(ص) و امامان و رهبران اسلامی حرکت کنید .

دشمنی دشمنان با ولایت از صدر اسلام تا کنون/پیروزی ما در قبال حمایت از رهبری

 

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تصریح کرد : دشمنان انقلاب با تمام حربه ها از قبیل ترور بویژه ترور شخصیت های تاثیر گذار انقلاب ، بوجود آوردن جنگ داخلی و آشوب ها ، تحمیل جنگ به ایران و دفاع مقدس ، اعمال تحریم اقتصادی از ابتدای انقلاب تا کنون وبه راه انداختن فتنه 88 و .. بدنبال از بین بردن این انقلاب بوده و هستند اما با هدایت امام راحل (ره) و رهبری امام خامنه ای ( مدظله العالی ) این انقلاب راه خودش را همچون انقلاب پیامبر بزرگ اسلام ادامه داد و در مسیر اصلی خودش حرکت میکند .

وی  به تحریم های ظالمانه ی اقتصادی دشمنان بر علیه انقلاب اشاره نموده  و بیان داشت : دشمن در زمان پیامبر نیز از حربه محاصره اقتصادی استفاده نمود و آذوقه را بروی پیامبر و یاران پیامبردر شبه ابی طالب  بستند ولی این محاصره ظالمانه به نفع رسول خدا(ص) تمام شد .

سهرابی در پایان به نقش ولایت فقیه اشاره نمود و بیان داشت : امروز رهبریت به دست کسی است که راه خداوند و پیامبر خداوند را ادامه می دهد و بعنوان ولی فقیه در جامعه است و پیروزی من و شما در این است که حمایت رهبری را داشته باشیم.

بازدیدها: 24 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 20:18 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6918
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت