» » حماسه 9 دی نماد تجلی وحدت و همبستگی ملی مردم با نظام و رهبری انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، امیر شیر توماچ در مصاحبه با خبر گزاری بسیج گمیشان در خصوص 9 دی  گفت :9 دی متعلق به جناح و قشر خاصی نیست. و اگر ملّت ما در هر زمانی احساس کنند که نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران از طرف بیگانگان در معرض خطر و تهدید است بی درنگ جان خود را فدای دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند کرد.

وی گفت: همواره در طول تاریخ با توطئه ها و فتنه های فراوانی از سوی بیگانگان و دشمنان اسلام و انقلاب مواجه شده ایم. ملّت بزرگ ایران به رهبری امام امّت جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشته و در این راستا شهیدان فراوانی در راه کیان اســلام و انقلاب و حفظ تمامیت ارضی ایران عزیز نثار کرده است. اما آنچه بدیهی است درک ناقص ژئوپلیتیکی دشمنان ایران و اسلام از فرهنگ و تمدّن ریشه دار این سرزمین بزرگ است.

وی در ادامه اظهار کرد:ایران انقلابی - اسلامی، کشوری نیست که یک شبه فتح شود بلکه ایران با داشتن هویت ملّی ریشه دار و آرمان گرا با اهداف مشترک، در مسیری واحد به سوی اهداف موردنظر حرکت خواهد کرد و ملتی که دارای همبستگی ملی است و از وحدت، یکدلی و یکرنگی بهره می‏برد و به‌راحتی به اهداف متعالی خویش خواهد رسید

حماسه 9 دی نماد تجلی وحدت و همبستگی ملی مردم با نظام و رهبری انقلاب اسلامی است

 

.
با پیروزی انقلاب اسلامی و مشارکت همه مردم در تحولات بزرگ جامعه ایرانی به ویژه در دوران معاصر، آنها را نسبت به سرنوشت سیاسی خودشان حساس کرده است.

فرماندار گمیشان ابراز کرد: در روز 9 دی سال 88 نیز همه مردم با بصیرت و بلوغ سیاسی خود جهت حمایت از نظام، انقلاب و رهبری در برابر تفرقه افکنی های دشمنان  به صحنه آمده و تمامی اوهام و نیرنگ های آنها را نقش بر آب نمودند.

 وی در ادامه افزود:بنابراین 9 دی متعلق به جناح و قشر خاصی نیست. و اگر ملّت ما در هر زمانی احساس کنند که نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران از طرف بیگانگان در معرض خطر و تهدید است بی درنگ جان خود را فدای دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند کرد.

بازدیدها: 40 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 21:09 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6920
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت