» » هدف از شعار تقلب در فتنه 88 استحاله انقلاب بود/9 دی روز بصیرت و آگاهی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان ؛ سرهنگ دوم پاسدار سید علی مهاجر فرمانده سپاه ناحیه گرگان در یوم الله 9 دی در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار داشت : 9 دی برخاسته از بصیرت و آگاهی مردم است و گرامیداشت این روز اردوگاه دشمن را به هم می ریزد.
وی درادامه افزود : دشمن با خیال باطل خود در فتنه 88 با سردادن شعار تقلب توسط عده ای بدنبال استحاله انقلاب اسلامی بود اما به لطف خداوند و حضور ولی فقیه و آگاهی بخشی ایشان به مردم حماسه 9 دی رقم خورد و چشم امیددشمن کور شد.

 

فرمانده سپاه گرگان همچنین با بیان اینکه اگر این بصیرت و آگاهی ادامه پیدا نکند ممکن است در عده ای در گرداب حوادث دچار لغزش بشوند خاطر نشان کرد : حوادث سال 88 به ما نشان داد که وقتی فضا غبار آلود بشود تصمیم گیری برای عده ای مشکل خواهد شد البته این عده از افراد هنوز هم بعضا فتنه را قبول ندارند و حتی در میدان حاضر نمی شوند و از انقلاب و رهبری دفاع هم نمی کنند .
مهاجر خاطر نشان کرد :در فتنه 88 عده ای عروسک خیمه شب بازی منافقین و استکبار جهانی بودند و دشمن با نقشه وارد میدان شده بود و دلار و دینار سعودی را پای کار آورده بود تا به اصطلاح خودشان کار انقلاب اسلامی یکسره کنند و عده ای هم بر این آتش افروختند اما خدا آنها را رسوا کرد و نقشه آنها با حضور حماسی مردم نقش برآب شد.
وی در پایان گفت : دشمن دست از دسیسه های خود بر نمی دارد و هر روز به دنبال نقشه ای جدید برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ما در مقابل باید بدانیم تا مادامی که مردم در کنار رهبری هستند هیچ گزندی به این انقلاب نخواهد رسید.

بازدیدها: 35 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 14:47 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6921
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت