» » در حماسه 9 دی مردم تو دهنی محکمی به سران استکبار زدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، سردار رحمت الله صادقی ظهر امروز در تجمع یوم الله 9 دی در جمع مردم کلاله با گرامیداشت سالروز حماسه بزرگ 9 دی اظهار داشت: درس بزرگی که مردم در 9 دی 88 بدست آورند را باید در تاریخ انقلاب اسلامی پاس داشت.

وی افزود: دشمنان همه توطئه‌ها را برای ساقط کردن این نظام، در سال‌های گذشته انجام دادند، اما مردم همه راهبردهای دشمنان به سرکردگی امریکا را با شکست مواجه کردند.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان شیوه تهدید دشمن در فتنه 88 را متفاوت از دیگر تهدیدها دانست و تصریح کرد: شیرینی حضور 40 میلیونی مردم در انتخابات را، سران فتنه بر مردم بزرگ ایران، خانواده‌های شهیدان و ایثارگرن تلخ کردند.

در حماسه 9 دی مردم تو دهنی محکمی به سران استکبار زدند

 

سردار صادقی گفت: سران کشورها از سران فتنه به نام دوست،حمایت کردند و آن‌ها در مقابل این حمایت سکوت کردند.

وی افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ظرفیت بسیار ارزشمندی برای حضور گسترده مردم در صحنه های مختلف بوده و این ظرفیت در انتخابات سال 88 مورد توجه استکبار جهانی قرار گرفت و عوامل داخلی از ظرفیت مقدس انتخابات سوء استفاده کردند و شرایط فتنه را تدارک دیدند تا بلکه بتوانند شرایط ساقط کردن و یا تغییر رفتار جمهوری اسلامی را فراهم کنند.

وی اظهار داشت: در 9 دی ماه سال 88، مردم وارد صحنه شدند و تودهنی محکمی به سران استکبار زدند و درس عبرتی در تاریخ انقلاب اسلامی برای دشمنان به ثبت رساندند.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: وعده خداست که هر جا مردم در دفاع از انقلاب و نظام خودشان مستحکم بایستند، وعده خدایی نصرت محقق می‌شود.

سردار صادقی وحدت شیعه و سنی را در کشور برجسته دانست و گفت: امروز مردم به خواص بی‌بصیرت اعتمادی ندارند و به اهداف بزرگ انقلاب اسلامی متعهد هستند.

بازدیدها: 76 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 20:35 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6929
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت