» » راه مقابله باآمریکا رعایت تقواست نه معامله با او

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، شاهرودیان مدیر سیاسی سپاه ناحیه مراوه تپه درمصاحبه با خبرنگار افتخاری بسیج گفت: اینکه بعضی فکر می کنند که می توانند برای رفع حصر سران فتنه فشارهایی بیاورند خیال باطلی است.
شاهرودیان افزود : باید از اینها که این بینظمی را درسال88 بوجود آوردند پرسید که چگونه از خانواده شهدا که جان فرزندشان را به پای انقلاب هدیه کردند و مردمی که حداکثری دردفاع از ولایت حضور پیداکردندشرم نمی کنند و ازاعلام توبه وپشیمانی خودداری می کنند نظام اسلامی که با رعفت تمام با اینها برخورد کرد و حصرخانگی نشانه بزرگ لطف نظام به سران فتنه بود.
وی خاطرنشان کرد: ملت غیور اسلامی باحضور خود در 9دی88 شکر وجود امام حکیم را بجا آوردند. چه کسی می تواند ادعا بکند که اگر روشنگری رهبر بصیرمان نبود ،خواص درخواب رفته کاری برای حفظ نظام اسلامی می کردند. امروز که جمهوری اسلامی ایران چراغ راه برای حرکت ملت های آزادی خواه است چطور می شود که بعضی این مسئله ضربه به نظام اسلامی را تا حد دعوای جناحی و سیاسی پایین می آورند.

راه مقابله باآمریکا رعایت تقواست نه معامله با او

 

مدیر سیاسی سپاه ناحیه مراوه تپه ابراز کزد افزود: ماباید خداراشکر کنیم که بزرگواری بصیر و حکیم را رهبر ماقرار داده است. باید تمام موفقیت ها را از جهت دهی های بسوی کمال امام خامنه ای به ملت دانست. ملت ما با خروش انقلابی خود امام امت را ازخود راضی کردند که این دارای اجر عظیمی است.
وی خاطرنشان کرد: مسئولین و خواص جامعه بهتر است که از تاریخ عبرت بگیرند و بدانند که همین بموقع قلم زدن و حرف زدن موضوعیت دارد و این است که به جلوگیری ازفتنه ها و مشکلات کمک می کند لذا هرچه می گذرد دشمنی کشورهای غربی و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا بیشتر خود را نشان می دهد.
هاشمیان بیان داشت: امام بزرگوار ما که معمار انقلاب بود آمریکا را شیطان بزرگ نامید. لذا راه مقابله با شیطان نزدیک شدن و معامله با او نیست بلکه تکیه به خدا و رعایت تقواست. اینها همه درس است که امام خامنه ای مدام مثل پدری دلسوز تذکر می دهند و اگر ایشان را که کلامش همان راه امام امت است شاخص قرار دهیم درهمه ی زمینه ها مثل اقتصاد و علم فرهنگ درجایگاه بالاتری قرار خواهیم داشت.
وی درکلام اخر خود خاطرنشان کرد: این مردم هستند که باید از خون شهدا و ولایت فقیه دفاع کنند. لذا مردم بصیر ما در هر نقطه ای که قرار دارند باید از نظام اسلامی دفاع کنند و پشت سرولایت حرکت کنند که این راه صلاح ورستگاری است.

بازدیدها: 26 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 19:48 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6931
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت