» » مردم رد پای دشمن را ببینند بی تفاوت نخواهند ماند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان 9دی را متعلق به همه وفاداران به انقلاب و شهدا و امام(ره) و خانواده معظم شهدا دانست وگفت: 9 دی متعلق به همه ی مدافعان انقلاب اسلامی است.
وی علت خلق حماسه 9دی را چنین بیان کرد: در 9 دی اولین نکته این بود که وقتی مردم حضور دشمن را در خیابان های تهران دیدند صدا و فریاد دشمن ، سخن دشمن ،شعار و حرف دشمن را شنیدن ، [و این] برایشان قابل تحمل نبود به همین دلیل حماسه 9دی را خلق کردند.
حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد در ادامه سخنان خود گفت :شاید سوال شود رد پای دشمن ، آمریکا و اسرائیل کجا بود؟ رد پای دشمن آنجا که بحث از انتخابات و اعتراض گذشت  آن وقتی که به مسجد حمله و مسجد به آتش کشیده شد مشخص گشت زیرا هیچ وقت نیروی خودی به مسجد حمله نمی کند.
وی بیان داشت: وقتی به پایگاه بسیج حمله شد یعنی حضور دشمن وقتی به خانم محجبه حمله می شود  یعنی حضور دشمن ، معمولا دشمن این کارها را انجام می دهد. وقتی به متدین و حزب اللهی و بسیجی ها حمله می شود . یعنی حضور دشمن و نیرویی که از بیرون خط می گیرد .وقتی به عزاداران عاشورا حمله شد این یعنی پای دشمن [در کار است] به همین دلیل امروز ما می گوئیم [9دی] مال همه ملت ایران است. یعنی همه پای دشمن را،دست دشمن و صدای دشمن را در [این ماجرا دیدند]پس همانند سیلی دشمنان را بردند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان درخصوص بی احترامی که به عزاداری امام حسین (ع) از سوی دشمنان در فتنه 88 صورت گرفت نیز چنین گفت : امام حسین(ع) همه هستی مردم است،ائمه همه هستی ماست. شیعه و سنی هم ندارد هم شیعه وهم سنی اهل بیت(ع) را قبول دارند به همین علت وقتی به خیمه امام حسین(ع) وعلم و پرچم و وفاداران حسین(ع) حمله می شود قطعا مردم نمی پسندند و به همین خاطر 9 دی را خلق کردند.
حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد حمله دشمنان و فتنه گران به اصل ولایت فقیه را اینگونه بیان داشت :مردم دیدن به ولایت فقیه حمله شد . ولی فقیه عمود انقلاب است. اگر ولی فقیه را از انقلاب جدا کنیم انقلابی باقی نمی ماند.وقتی مرگ بر اصل ولایت فقیه گفته می شود یعنی عمود انقلاب را هدف گرفته اند.
وی افزود: [مردم]وقتی دیدن اصل و عمود انقلاب مورد [هجمه قرار گرفته] دیگر  تحمل نکردند. دشمن به خوبی می دانست که به عمود انقلاب اگر آسیب وارد کند ،انقلاب رفتنی است.
این مردم  این[ تحرکات ] را دیدن وفهمیدن این حرفها حرف مردم ایران نیست. حرف مردمی که پای صندوق آمدن نیست، حرف کسانی است که، اصل نظام و انقلاب را قبول ندارند. پس به میدان آمدند و حماسه 9 دی را خلق کردند.
وی در ادامه سخنان خود در خصوص حضور مردم در صحنه چنین گفت:مردم در 8 سال دفاع مقدس کم هزینه و شهید ندادن برای حفظ انقلاب ،بنابراین نتوانستند این را تحمل کنندو ببینند که به انقلاب و نظامشان و رهبرشان حمله می کنند.مردم وفادار و ضد آمریکایی هستند. مردم همه شیطنت ها را زیر سر آمریکا می دانند، مردم می دانند که[آمریکا] ازملت ایران  سیلی دریافت کرده لذا مردم همه جا رد پای آمریکا را می بینند.
حجه الاسلام و المسلمین ولی نژاد در پایان سخنان خود بیان داشت :مردم صدا و رد پای دشمن را ببینند بی تفاوت نخواهند ماند. مردم ، مقام معظم رهبری را نزدیک ترین فرد به راه و رسم امام دیدند.دیدند همچون امام(ره) فریاد می زند و بیدار و هوشیار است حامی مستضعفان جهان است.به همین خاطر به حمایت آمدند و مردم این را ملاک ومعیار انقلاب
اسلامی می دانند. خلاف این برای مردم غیرقابل تحمل است. مردم امام(ره) را معیار انقلاب می دانند و مقام معظم رهبری را جانشین وی می دانند. پس همه حرف ها باید با عمود انقلاب  تنظیم و هماهنگ باشند. تا انشالله این انقلاب را به صاحب اصلیش برسانند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 27 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 20:24 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6932
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت