» » مراسم 9 دی در شهرستان آزادشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج ازآزادشهر هفتمین سالگرد حماسه 9 دی امروز با حضور گسترده مردم ولايتمدارشهرستان آزادشهر شد. در این آیین شعارهای حمایت از رهبری و همچنین شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسراییل بیش از هر چیزی جلب نظر مي كرد
در این مراسم که خانواده هاي محترم شهداء- مسئولان - دانشجويان - دانش آموزان وديگراقشار مختلف مردم حضورداشتند، حاضران اقدامات فتنه گران در سال 88 را محکوم کردند.
درمراسم گراميداشت 9 دي شرکت کنندگان شعارهایی در حمایت از ولایت فقیه ازجمله این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده سردادند. این مراسم که همزمان با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برپا شد اقشار مختلف مردم به یاد حماسه آفرینی ملت ایران در از بین بردن فتنه ۸۸ را گرامیداشتند و ضمن اعلام میثاق خود با ولایت، بار دیگر بر دفاع همه جانبه از انقلاب و نظام اسلامی تأکید کردند.
حجت الاسلام ميرفيضي مديرحوزه علميه الغدير آزادشهر دراين مراسم طي سخناني از 9 دي بعنوان نقطه عطفي درتاريخ انقلاب اسلامي يادكرد وگفت حماسه 9 دي 88 از 22 بهمن 57 كمترنيست و مردم بصير ايران اسلامي باحضور باصلابت خودشان دراين روز سرنوشت ساز دشمن ذبون را خوارو ذليل كردند.

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 22 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 17:42 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6933
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت