» » بیانیه مرکز فرهنگی خانواده سپاه نینوا

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، مرکز فرهنگی خانواده سپاه نینوا به مناسبت حماسه عظیم نهم دی بیانه ای به شرح ذیل صادر کرد:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

نهم دی ماه 88 حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی ، شبیه حرکت بزرگ مان در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه حرف اصلی ملت ایران یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود.(مقام معظم رهبری)

حضور ده ها میلیونی ایرانیان در برائت از فتنه گران و نقش بی بدیل حماسه مردمی نهم دی ماه در خنثی سازی نقشه های شوم و پلید دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در فتنه 88 ،آزمونی بسیا سخت و بزرگ بود ، این برگ زرین از تاریخ انقلاب اسلامی همواره در یادها خواهد ماند.

از فتنه باید گفت : چون دشمنان نظام ما لحظه ای بیکار نیستند و نسل های بعدی ما نباید از آن ستمی که بر این نظام و مردم رفت بی خبر بمانند.

از فتنه باید گفت،چون فتنه گران در ازای هزینه هایی که به نظام و انقلاب تحمیل نمودند نه تنها هزینه متناسب با جرم خود را پرداخت نکرده بلکه از مواضع خود عدول نکردند.

از فتنه باید گفت ، چرا که یاداوری مکرر آن از تکرار حوادث تلخ جلوگیری می کند و از همه مهمتر اینکه مقام معظم رهبری همواره برآن تاکید دارند.

یوم الله نهم دی ماه ، مظهر بصیرت و نفوذپذیری مردم ایران ، سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با رهبری عزیز و فرزانه انقلاب امام خامنه ای(مدظله العالی) است.

ازآنجاییکه مردم غیور و شهید پرور استان ، سال 88 در این حماسه ماندگار جزء استان های پیشگام در خلق حماسه بودند که با حضور پرشور و مقتدرانه میثاق خود را با ولایت تجدید نموده و درک کرده اند که محور اصل ولایت است و با اقتدا به همین اصل میثاق خود را همراه با رهبر زمان خویش در روز تاریخی 9 دی با امام حسین(ع) تجدید کردند.

مرکز فرهنگی خانواده سپاه نینوا استان ، ضمن گرامیداشت این حماسه بزرگ و تجلیل از امت ایران خصوصا مردم گلستان به عنوان پیشگامان در خلق حماسه و تعظیم و تکریم مقام شامخ شهیدان و جانبازان ، عرصه های مقابله با فتنه گران 88 ، اعلام میدارد ، که گامهای استوار خانواده های این نهاد مقدس ، نقشه های شوم فتنه گران را با بصیرت و آگاهی افشا و همیشه و در همه حال همچون گذشته ، تنها ره گشای امور کشور را در منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) دانسته و آحاد جامعه اعم از مردم ، مسئولین و ارکان مختلف نظام را به وحدت حول محور ولایت دعوت نموده و خود نیز به اتکال خداوند بر این راه نورانی اعلام استواری می نماید.

بیانیه مرکز فرهنگی خانواده سپاه نینوا

 

بازدیدها: 77 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 00:59 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6935
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت