» » سناریوی فتنه، توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود/ 9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

به گزارش گلستان ما، حماسه 9 دی در پاسخ به فتنه انگیزی و تخاصم مغرضان و معاندان نظام و انقلاب در فتنه سبز سال 88 صورت گرفت و خون به جوش آمده مردم شهیدپرور و دوستدار ولایت و انقلاب بر غائله سران فتنه در داخل و حامیان متخاصم آنان در خارج از کشور پایان داد.

فتنه 88 برنامه ریزی شده بود/مردم، راهبردهای دشمن را خنثی کردند

کلاله خبر؛ سردار صادقی در تجمع 9 دی شهرستان کلاله با بیان اینکه دشمن برای انتخابات سال 88 برنامه ریزی کرده بود، اظهار داشت: حضور به موقع و با بصیرت مردم باعث خنثی شدن توطئه های دشمن در کشور ایران شد و اگر این حضور نبود، اتفاقات دیگری رخ می داد.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان تاکید کرد: در فتنه 88 شیوه تهدید با تهدیدهای گذشته متفاوت بود به این صورت که دشمن و سران فتنه درصدد بودند تا حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را با ترفندهای از پیش تعیین شده به تهدید تبدیل کنند.

سردارصادقی گفت: در فتنه 88، سناریوی فتنه از پیش طراحی شده، عناصر مشخص، پشتیبانی ها آماده و کد رمز نیز اعلام شده بود و این اطلاعات حاکی از توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود.

وی افزود: سران فتنه برای فتنه سال 88 برنامه ریزی جامع ای انجام داده بودند که خوشبختانه حضور مردم با بصیرت ایران اسلامی باعث شکست راهبردهای دشمن در ایران شد.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با یادآوری سخنان امام راحل (ره) از پشتیبانی و حمایت دشمن از سران فتنه گفت و افزود: سران فتنه با آگاهی از این موضوع به 5 بار تذکر رهبری نیز توجه نکردند و به ایجاد آشوب و فتنه دست زدند.

وی خاطرنشان کرد: سران فتنه حتی در جلسات خصوصی خود به اینکه در سال 88 تخلفی انجام نشده بود، اذعان کرده اند ولی حاضر نیستند این موضوع را بصورت علنی بیان کنند چرا که باعث رو سیاهی بیشتر آنها می شود.

9 دی انقلاب سوم ایران است

مینوخبر: حجت الاسلام والمسلمین «مهدی خانلری» امام جمعه بخش کوهسارات در این آئین  گفت: خون هزاران انسان بی گناه ریخته شد تا انقلاب اسلامی مان پا گرفت.

سناریوی فتنه، توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود/ 9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

 

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران پس از تسخیر لانه جاسوسی روی آرامش به خود دید و از آن پس هر جا دشمن در صدد توطئه برآمد در مقابل سد محکم مردم گرفتار آمد.

امام جمعه بخش کوهسارات با بیان این که حماسه 9 دی انقلاب سوم کشورمان است، عنوان کرد: فتنه 88 با حضور حماسی و آگاهانه مردم شریف و بصیر کشورمان خنثی شد.

وی با بیان این که کسی که قلبش روشن باشد، مسیر حقیقت را تشخیص دهد، خاطر نشان کرد: بصیرت یعنی کسی که راه خود را حتی در تاریکی و ظلمات پیدا کند؛ راهی که برای او منتج به خیر می شود.

حجت الاسلام خانلری با بیان این مطلب که انسان در سایه سار ولایت به سعادت می رسد، تصریح کرد: در فتنه 88 چهره های موجه نظام در مقابل رهبری و نظام قرار گرفتند. آنان تشنه مقام و منصب شده بودند.

وی تاکید کرد: استکبار هیچ گاه خیرخواه ما نبوده است. در هیچ قراردادی آن ها به دنبال منافع ما نبوده و به دنبال کسب بیشترین منفعت و ضرر رساندن حداکثری به ما بوده اند. اهل بصیرت می داند دشمن خیر خواه او نیست.

امام جمعه بخش کوهسارات با بیان این مطلب که در مقابل فتنه باید صبور بود، گفت: سال 88 عده ای از خواص نخواستند هویت انقلاب را بپذیرند؛ آنان گمان کردند میراث دار انقلاب هستند. این سال، سال غربالگری بود.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم در 9 دی سال 88 یادآور شد:  مردم انقلابی ما ولایت پذیری را از مکتب عاشورا آموختند. آنان به خوبی می دانند که باید زیر سایه انقلاب حرکت کنند.

وی در پایان تاکید کرد: تلاش انقلاب اسلامی نابودی اسرائیل است چون آنان در صدد براندازی نظام اسلامی و به حق ما هستند.

فتنه 88 جریان پیچیده و هولناکی بود که تفکر انقلابی را از بین ببرد/ در حصر بودن سران فتنه خلاف قانون نیست

آوای ترکمن: حجت الاسلام محمد صالح منصوری امام جمعه بندرترکمن در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی شهرستان بندرترکمن با اشاره به ماهیت گردانندگان فتنه 88 اظهار داشت: فتنه 88جریانی آمریکایی صهیونیستی بود که از سالها قبل برنامه ریزی شده بود.

 

وی افزود: دشمنان انقلاب برای ضربه زدن به اسلام با برنامه ریزی های وسیع خود فاصله ای ده ساله را لحاظ کردند به نحوی که می توان بعد از پیروزی انقلاب در سال 57 ، پایان جنگ تحمیلی در سال67 ، توطئه کوی دانشگاه تهران در سال 87 و فتنه آشوبگران را در سال 88 را مشاهده کرد.

امام جمعه بندرترکمن تصریح کرد: در فروردین 88 مقام معظم رهبری درحرم امام رضا دو ماه قبل از انتخابات به  نامزدهای انتخاباتی هشدار داده بود که دشمن در صدد اجرای پروژه تقلب بزرگ در ایران است لذا باید آگاه و هوشیار بود.

حجت الاسلام منصوری با اشاره به اینکه فتنه گران به دنبال هواپرستی هستند و هنوز برخی از خواص فتنه 88 را نپذیرفته اند اذعان داشت: هنوز تیز برخی از خواص موضع گیری خود را در قبال این فتنه اعلام نکرده اند و با سکوت خود به حمایت از این جریان می پردازند در صورتی که رهبر معظم انقلاب همواره اعلام کرده در خصوص فتنه شفاف صحبت کنید و برای همه شفاف سازی انجام شود.

وی با اشاره به توطئه نافرجام دنیاپرستان در سال 88 ابراز داشت:فتنه 88جریان پیچیده و هولناکی بود که در آن جریانهای مختلفی به میدان آمده تا تفکر انقلابی را از بین ببرند و تفکر لیبرالی را جایگزین آن سازند.

حجت الاسلام منصوری ادامه داد: خسارت به بیت المال ، فحاشی ، توهین به مقدسات انقلاب ، امام و ارزشهای اسلامی ، سردادن شعارهای ضدانقلاب از جمله نه غزه نه لبنان و نا امن کردن کشور از جمله نقشه هایی بود که فتنه گران با برنامه ریزی های خود اجرا کردند غافل از اینکه مردم غیور و انقلابی ایران برای دفاع از آرمانهای ناب اسلامی خود به میدان آمده و اساس توطئه های آنان را از بین می برند.

سخنران ویژه حماسه 9دی در بندرترکمن عنوان کرد: در حصر بودن سران فتنه خلاف قانون نیست چرا که حصری که برای سران فتنه در نظر گرفته شده  طبق آیات قرآن کریم است لذا اگر سران فتنه را محاکمه می کردند فرصت طلبان و سوء استفاده گران نظام آنان را امامزاده درست کرده و با بدعت گذاری مسایل جدیدی ایجاد می کردند و این تدبیر زیبای مقام معظم رهبری بود که این توطئه دشمنان را نیز خنثی نمود.

وی یادآور شد: ملت غیور و انفلابی ایران نشان دادند که دیانت داشته و با دینداری خود در مقابل فراز و نشیبها و مشکلات زمان از ولایت و رهبری حمایت کرده تا پوزه دشمنان را به خاک بمالانند.

دشمنان داخلي همان كساني هستند كه روزگاري در كنار رهبري و نظام بودند

ساحل گمیشان: حمیدرضا بهمني نژاد معاون سابق هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه سپاه نینوا گلستان در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی شهرستان گمیشان، گفت: فلسفه حضور در مراسم نه دي، حمد و سپاس الهي است كه خداوند در چنين روزي عنايت خود را شامل حال ملت كرد و ملت را توطئه اي بزرگ نجات داد .

وي افزود: هرگاه ملتي در صحنه دفاع از ولايت، قرآن و اسلام به ميدان بيايد و نسبت به ارزش هاي خود بي تفاوت نباشد مورد عنايات ويژه خداوند قرار ميگيرد و اين وعده الهي است كه در روز حماسي نه دي شاهد آن بوديم .

سناریوی فتنه، توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود/ 9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

 

بهمني نژاد تصریح کرد: هرگاه مردم به موقع در صحنه نباشند متضرر خواهند شد مانند روز عاشورا كه امام خود را تنها گذاشتند و حوادث جانكاه روز عاشورا رقم خورد.

بهمني نژاد ادامه داد: فتنه دو دليل بيروني و دروني دارد و عامل بيروني دشمنان اسلام در خارج از مرزها هستند و دشمنان داخلي همان كساني هستند كه روزگاري در كنار رهبري و نظام بودند و بعد از گذشت زمان جاه طلبي و پيروي هواي نفس و شيطان باعث شد در مقابل نظام و رهبري بايستند و فتنه انگيزي كنند.

9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

راه اسپی دژ، حجت‌الاسلام گنجی مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا استان گلستان در همایش بزرگ 9 نهم دی در مسجد صاحب‌الزمان آق‌قلا با تقدیر و تشکر از زحمات مردم به جهت برگزاری اجلاسیه 4000 شهید گفت: این حجم از ارادت و دلدادگی مردم به شهدا و مقام شهید مثال‌زدنی است و از شما مردم شهیدپرور تشکر می‌کنم.

 

حجت‌الاسلام گنجی در ادامه با اشاره به چند نکته در خصوص حماسه نه دی گفت : نکته اول اینکه در تقویم یک نام زیبا برای امروز یعنی نه دی نهاده شده است و آن «روز بصیرت و پیوند امت با ولایت» است.

وی افزود : در ادوار مختلف انبیا آمدند تا به رسالت آن‌ها که همان دادن آگاهی و بصیرت به مردم است سختی‌ها، مرارت‌ها ،تبعیدها و شکنجه‌ها را متحمل شدند.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوای استان گلستان با تأکید بر این‌که 9 دی روز ناامیدی فتنه گران داخلی است گفت : امت اسلام به فرموده قرآن کریم برترین امت‌ها است. پیامبر(ص) از اول بعثت تا آخرین لحظاتش نگران بصیرت امتش بود و این نشان‌دهنده اهمیت بصیرت و دشمن‌شناسی دارد که در روز9 دی تجلی این بصیرت را در مردم انقلابی‌مان به‌وضوح دیدیم.

حجت‌الاسلام گنجی ادامه داد : 9 دی روزی است ک برگ زرینی بر تاریخ افزوده شد. 9 دی روز ناامیدی فتنه گران داخلی است که به‌وسیله آن جاودانگی انقلاب تضمین شد.9 دی‌ماه بیمه‌گر دستاوردهای انقلاب اسلامی است

وی تصریح کرد : 9در دی‌ماه مردم ثابت کردند ما اهل کوفه نیستیم. روزی است که مردم لبخند رضایت بر لبان مقام معظم رهبری نشاندند و امروز فتنه خط قرمز نظام است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین گنجی در ادامه بصیرت را ولایت مداری مردم خواند و گفت : اول ولایت مداری مردم است که در رأس عقاید ما هست ، خط قرمز مردم ما ولایت است. 9 دی روزی بود وقتی به دین و ولایت مردم توهین شد، به خیابان آمدند و شعار یا حسین سر دادند. 9 دی ثابت کرد که پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد و مردم اجازه نمی‌دهند که انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد و همچنین ثابت کرد عاشورا از اصول جاودانگی انقلاب است.

ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند/ 9 دي، تيرخلاص به قلب فتنه گر و فتنه گران بود

گل رامیان: حجت الاسلام «محسن كيايي» امام جمعه دلند در تجمع بزرگ 9 دي كه در مصلي نمازجمعه راميان برگزار شد،‌ با بيان اينكه ملت ايران با حماسه 9 دي انقلاب را واكسينه كردند، گفت: بصيرت، يكي از پيام ها و دستاوردهاي حماسه 9 دي با حضور چشمگير ملت ايران بااراده و باصلابت است.

 

وي اظهار كرد: ملت ايران در 9 دي تيرخلاص را به قلب فتنه گر و فتنه گران شليك كرد و پشت نامبارك فتنه را به خاك ماليد.

حجت الاسلام كيايي افزود: مردم راه را از كج روي ها تمييز داده و به اين نتيجه رسيده اند كه دشمن در دشمني اش جدي است و با دين و اعتقاد و قرآن ما مشكل دارد.

وي با اشاره به اينكه دشمن با ارزشهاي انقلاب، ولايت فقيه و نام امام حسين(ع) مشكل دارد، بيان كرد: زير سايه رهبري حكيم فرزانه انقلاب حماسه 9 دي را آفريدند و مشت هاي محكمي را به دهان فتنه، فتنه گر و استكبارجهاني زدند.

امام جمعه دلند تصريح كرد: افزايش اقتدار و استحكام نظام، تقويت باور به وجود جنگ نرم،‌ كناررفتن نظام از چهره افراد خبيث و رفراندوم ملي در دفاع از نظام و رهبري از دستاوردهاي داخلي حماسه 9 دي است.

وي آشكار شدن دشمني گسترده غرب با نظام مقدس جمهوري اسلامي براي استحاله نظام، اذعان غرب به اقتدار نظام و تحرك بخشي به بيداري اسلامي در منطقه را از دستاوردهاي خارجي حماسه 9 دي ذكر كرد.

كيايي خاطرنشان كرد: حضور ميليوني مردم در 9 دي يك راهپيمايي نبود بلكه يك رفراندوم و همه پرسي و نشان دادن مردم به دنيا كه مدافع نظام و ارزشها و ولايت مطلقه فقيه هستند.

بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند

رادکانا، حجت الاسلام منصوری ظهر امروز پنجشنبه در تجمع بزرگ مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه انسان باید به ولایت توجه ویژه ای داشته باشد و اهمیت دهد، اظهار داشت: بعنوان یک شیعه و کسی که اعتقاد به امام زمان (عج) داریم باید بصیرت داشته باشیم و دشمنان خود را به خوبی بشناسیم.

سناریوی فتنه، توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود/ 9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

 

امام جمعه شهرستان بندرترکمن افزود: اگر فتنه ای که سال 88 در ایران رخ داد در هر کشوری اتفاق می افتاد آن کشور ساقط و یا فلج می شد.

وی با بیان اینکه حماسه بزرگ 9 دی متعلق به هیچ گروه و جناحی نیست، گفت: مردم ایران اسلامی با بصیرتی که داشتند به پیروی از رهبری معظم انقلاب حماسه ای مردمی آفریدند.

حجت الاسلام منصوری با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس ما دست بر روی قرآن گذاشته و سوگند یاد کردند که به ارزشهای اسلامی پایبند باشند، متذکر شد: بعضی از نمایندگان مجلس ما به قرآن پایبند نیستند. سخنانی خلاق قانون و نظام، خلاف مصلحت کشور بر زبان جاری می کنند لذا باید به این موضوع توجه شود و مورد پیگیری قرار گیرد.

وی تصریح کرد: این دسته از نمایندگان نباید چنین سخنانی را به خورد جوانان ما دهند.

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه در فتنه 88 به عاشورای امام حسین (ع)، به قرآن خدا، به امام زمان (عج)، مساجد و تکایا بی احترامی کردند، گفت: فتنه گران جزو ملت ایرانی نیستند بلکه جداشدگان از انقلاب اند.

امروز نماینده مجلسی می گوید چرا سران فتنه نباید آزاد شوند؟

این عالم فرهیخته با عنوان اینکه در 9 دی همه جناحها و گروهها در کنار هم به فرمایشات رهبری لبیک گفتند، اظهار داشت: امروز نماینده مجلسی می گوید چرا سران فتنه نباید آزاد شوند؟

حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه امروز اگر سران فتنه محاکمه نشدند دلیل برهانی، روایی، عقلی و قانونی دارد، خاطرنشان کرد: چقدر مقام معظم رهبری فرمودند سران فتنه توبه کنند اما لجاجت و هواپرستی به آنان این اجازه را نداد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه، یادآور شد: رهبری معظم انقلاب طی این چند سال دائما نسبت به فتنه هشدار می دهد و باید بیدار باشیم و بصیرت داشته باشیم.

امام جمعه بندرترکمن با عنوان اینکه فتنه 88 اولین فتنه نبوده و آخرین فتنه هم نخواهد بود، تأکید کرد: فتنه ها همچنان ادامه خواهد داشت لذا ما باید با بصیرت باشیم تا مسیر انحرافی را انتخاب نکنیم.

در مقابل فتنه ملاحظه کاری خطا و خیانت است

مسئول تعلیم و تربیت سپاه مینودشت در تجمع روز 9 دی گفت:از انتخابات 88 تا کنون رهبر انقلاب 200 بار کلمه فتنه را تکرار ارده اند اگر کسی خودش را به خواب نزده بود در مسیر بیداری قرار می گرفت ودر جریان فتنه ملاحظه کاری خطا و خیانت است.

سناریوی فتنه، توطئه دشمن و سران فتنه برای براندازی نظام بود/ 9 دی روز رسوایی فتنه گران و روز ناامیدی دشمنان نظام است

 

حجه الاسلام سید علی اصغر حسینی افزود: روز 9 دی یادآور فتنه برای فتنه گران و عزت و استقامت برای انقلابیون است.

وی اظهار کرد: دشمن و مسیر دشمن و مسیر انقلاب که همواره در عمل مایۀ بیدای و اثربخشی است مشخص است و نمی توان از دشمن انتظار دوستی داشت و اگر امروز گوشمان به قرآن و روایات ، آرمانهای امام و شهدا و منویات رهبر انقلاب باشد راه دشمن برای ما واضح و روشن خواهد بود. 

حجه الاسلام حسینی با اشاره به سابقۀ نفوذ آمریکائیها درعملیات کربلای 4 و شهادت 10 هزار نفر از رزمندگان کشور به اذعان وزیر دفاع وقت عراق ، گفت: کسانی که در این نظام پست و مقام می گیرند اینگونه خیانت می کنند مانند بنی صدر که از آمریکائیها نیز حقوق می گرفت.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال براندازی نظام است و در این فردی چون امام راحل در مقابل آنها ایستاد و دشمن در این راه از ابتدای انقلاب تا کنون فتنه های بزرگ و کوچک یکی پس از دیگری برپا کرده است.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه مینودشت همچنین گفت: در جریان فتنه امام خامنه ای بارها فرمودند که اگر اعتراضی هست از مجاری قانونی پیگیری شود اما فتنه گران به بهانۀ تقلب با آت زدن پایگاه بسیج مسجد و خیمه امام حسین(ع) به دنبال نیات دیگری بودند.

وی در ادامه اذعان کرد: 1 سال پیش از این فتنه یعنی در تیرماه 78 نیز فتنه ای به راه انداخته شد اما فتنه 88 چیزی فراتر بود که می توان آن را عمیق ترین و فاجعه بارترین فتنه از ابتداری انقلاب دانست که در آن دوست و دشمن قابل شناسایی نبودند.

حجه الاسلام سیدعلی اصغر حسینی ادامه داد: در جریان فتنه چون اشخاص مصداق حق و حقیقت قرار دادند باعث مشتبه شدن حق شد که هوشیاری در مقابل دشمنان ، روشنگری و هدایت خواهی و هدایت به هنگام از سوی رهبر معظم انقلاب حق را به مردم نشان داد.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال این است تا با ابزار روز جوانان را از مسیر انقلاب و اسلام خارج کند و دشمن مشترکی که خداوند در قرآن با عنوان یهود و نصارا از آنها یاد می کند همان آمریکا آمریکا و انگلیس است که به دنبال فرصت برای صحبت زانو به زانو و چهره به چهره هستند.

مسئول تعلیم و تربیت سپاه نتیجه قدم زدن با این افراد در لوزان و گفتگوی چهره به چهره را خسارت محض خواند و در ادامه گفت: مردم این انقلاب را با خون خودشان خلق کردند مگر می شود با تغییر رنگ این انقلاب را عوض کرد؟!

بازدیدها: 22 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 15:21 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6947
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت