» » خروش مردم در ۹ دی جبهه نفاق و سکولارها را روسیاه کرد

به گزارش گلستان ما به نقل از مهر، غلامرضا خارکوهی تاریخ نگار انقلاب اسلامی در گفتگویی گفت: خروش مردم در روز ۹ دی سال ۸۸ که بصورت تظاهرات و تجمعات باشکوه تاریخی در سراسر کشور برگزار شد تبلور چشمه جوشان یاران انقلاب بود و موجب روسیاهی جبهه نفاق و سکولارها شد.

وی با اشاره به اینکه جبهه نفاق از ابتدای پیروزی انقلاب سر دشمنی با قیام اسلامی مردم ایران داشته، گفت: این جریان یک طیف سیاسی متشکل از احزاب و گروههای به ظاهر متفاوت و رنگارنگ است، ولی در اصل همه آنها از یک اندیشه منشاء می گیرند و آن اندیشه سکولاریزم است.

این تاریخ نگار افزود: در اندیشه سکولاریزم خدا و دین و قرآن، و اهل بیت پیامبر و عاشورا ، اموری شخصی و کم اهمیت تلقی می شوند و با خشونت از عرصه اجتماع و سیاست بیرون رانده می شوند، و بجای اینگونه ارزشها، آموزه های لیبرالی و اومانیستی غرب و بطور کلی اندیشه های الحادی و مادّیت و حیوانیت حاکم می گردد.

 

به گفته خارکوهی در همین راستا بود که جبهه نفاق در عاشورای سال ۸۸ با استفاده از فرصتِ اغتشاشاتِ فتنه گران خشونتِ طلب، نمای دیگری از چهره ضد انقلابی و ضد دینی خود را آشکار کردند و به مقام شامخ امام حسین(ع) و امام خمینی(ره) اهانت نمودند. غافل از آنکه مردم ایران با وجود همه مشکلات اقتصادی و فقر و بیکاری، اما در دفاع از اعتقادات مذهبی خود محکم هستند و کوتاه نمی آیند.

وی با اشاره به این که جبهه نفاق در هر مقطع تاریخی ممکن است به شکلی خاص متبلور شود، گفت: جبهه نفاق یک جریان و طیف وسیعی از ضد انقلابیون است که افراد و احزاب و افکار و اشخاص مختلف، و گاهی به ظاهر موجه را در بر می گیرد که وجه اشتراک همه آنها و برایند اقداماتشان انحراف و شکست انقلاب اسلامی و آسیب زدن به تنها نظام شیعی جهان، یعنی جمهوری اسلامی است.

خارکوهی افزود: جبهه نفاق با آنکه ریشه در درون کشور دارد، اما مورد حمایت و پشتیبانی شدید دُول خارجی بویژه کشورهای غربی و عربی است و در آینده نیز ممکن است در قالب چهره های دیگر دست به شیطنت بزند. لذا هوشیاری و بصیرت سیاسی مضاعف مردم و مسئولان را می طلبد.

بازدیدها: 56 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:25 - 10 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6948
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت