» » امکان پخش یتیم خانه ایران در مساجد ، محلات ، دانشگاهها و مدارس استان گلستان فراهم شد

به گزارش گلستان ما ؛ سرهنگ پاسدار جواد فراهی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت : یتیم خانه ایران فیلمی است که توسط ابوالقاسم طالبی کارگردان انقلابی و متعهد کشورمان ساخته شده و موضوع آن نیز کشتار بی رحمانه ایرانیان بین سالهای 1295 الی 1297 هجری شمسی توسط انگلیسی ها می باشد که به هولوکاست مردم مظلوم ایران مشهور شده است .

فراهی افزود : در این کشتار فاجعه آمیز  9 میلیون ایرانی بیگناه و بی پناه توسط روباه و استعمار پیر یعنی انگلیس کشته شدند اما تاریخ دروغ پرداز غرب در مقابل این کشتار سکوت کرده و در مقابل کشتار صیهونیست ها توسط نازی ها را با هنر جعل و دروغ پردازی به یک واقعیت تلخ بدل می نماید .

 

وی با بیان اینکه هولوکاست یهودیان ناظر به حضور در منطقه فلسطین و تصرف اراضی این منطقه توسط صهیونیست ها می باشد اذعان کرد : فلسطین همانطور که امام خمینی تاکید کرده و مقام معظم رهبری نیز گفتند آرمان ماست و ما باید از مظلوم دفاع کنیم .

معاون فرهنگی سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد : یتیم خانه ایران فیلمی ضداستکباری است که می تواند نسل امروز را به تاریخ گذشته خودش آشنا سازد و در بصیرت افزایی و دشمن شناسی به او کمک کند هر چند برخی ها دوست ندارند جوانان امروزی به واقعیتهای تاریخی همچون مبارزه با آمریکا و انگلیس بپردازند .

فراهی تصریح کرد : مساجد ، محلات ، نهادها ، دانشگاهها ، مدارس و حوزه های علمیه و هر مکانی که آمادگی اکران این فیلم را داشته باشد می تواند با هماهنگی با شماره تلفن 09362759233 آقای کوثری این امکان را فراهم نماید .

این مقام فرهنگی ادامه داد : یتیم خانه ایران فیلمی است که در تاریخ ایران ماندگار خواهد شد و آیندگان نیز از پشت صحنه انگلستان خبیث و دنیای نامرد غرب آشنا خواهند شد .

بازدیدها: 71 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 11:51 - 13 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6959
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت