» » هفدهمین یادواره ۲۶ شهید روستای سرکلاته خرابشهر برگزار می شودهفدهمین یادواره 26 شهید گلگون کفن روستای تاریخی سرکلاته خرابشهر روز پنج شنبه با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوای استان گلستان در مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای سرکلاته برگزار می شود.

 

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از رادکانا، ستاد یادواره شهدای روستای سرکلاته خرابشهر همه ساله یکی از بهترین یادواره های شهدا را در استان و شهرستان برگزار می نماید.

 

بسیجیان، خانواده های معظم و معزز شهدا با عشق و ارادتی که به فرهنگ ایثار و شهادت دارند برای برگزاری هرچه باشکوه تر این یادمان تلاش و کوشش می کنند و از هیچ کمکی دریغ نمی کنند.

 

از این رو قرار است یکی دیگر از یادمان های ۲۶ آلاله سرخ حسینی در این روستای تاریخی و خوش آب و هوا با برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شود.

 

هفدهمین یادواره ۲۶ شهید خطه سرسبز و تاریخی سرکلاته خرابشهر روز پنج شنبه ۱۳/۶/۹۳ با حضور مردم مومن، خداجوی و ولایتمدار در مسجد حضرت ولیعصر (عج) این روستا برگزار خواهد شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان در این مراسم به سخنرانی خواهند پرداخت.

 

همچنین برادر بسیجی متولی طاهر از بابلسر در این مراسم به مداحی در وصف شهدا خواهد پرداخت.

 

پخش کلیپ، نمایش عملیات والفجر ۸ بر روی ماکت توسط بسیجیان روستای سرکلاته خرابشهر یکی دیگر از برنامه های اجرایی در یادواره شهدای امسال می باشد.

 

از عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار منطقه جهت حضور در این مراسم معنوی و نورانی دعوت بعمل می آید.


برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت